Leden 2017

Nedávný výlet do Prahy a na Mělník

27. ledna 2017 v 22:56 | Nikol |  other
Krásný večer všem!
Tušili jste, kolik krásných míst se ukrývá po České republice? :) Já až do nedávna nevěděla, že jich je tolik..:)
Přemluvila jsem svojí kamarádku Páju, aby se mnou jela do Prahy, že spojíme krásný výlet s příjemným nakupováním.
Vyjely jsme hned brzy ráno, aby jsme měly hodně času, stihnout toho co nejvíce..:) Vše šlo podle plánu.
Když jsme přijely do našeho hlavního města, první cesta vedla do mého vytouženého království hraček "Hamleys", které zde nemáme otevřené moc dlouho, přesto jsem se nemohla dočkat, až ho uvidím na vlastní oči..


Můžu Vám říct, vůbec mě to nezklamalo! Ačkoli nejsem dítě, vydržela bych tam snad celý den ha ha :D Plno atrakcí, které tam děti zabaví.. Podle mě skvělý nápad! Druhá Duncanova truhla hraček jako v Sám doma :D :) ...


Zkrátka, cítila jsem se tam jako dítě a tak to má být.. :) Dále jsme pokračovaly také na Karlův most, který by měl vidět každý smrtelník stejně, jako třeba Benátky.. :)


No není to nádhera? Nemohu opomenout ani klasiku jako je Václavské náměstí se sochou Václava na koni a podobně, ale to známe skoro každý ..:)
O pár dní déle jsem se dostala na Mělník, kam mě cesta zavedla vlastně úplně náhodou, ale o to tady nejde.. Nikdy jsem nevěřila, že tak na pohled obyčejné město v sobě může ukrývat takovou krásu.. Můj kamarád, který zde žije mi ukázal ty nejkrásnější místa, která se tam dají navštívit a jelikož ráda fotím, tak jsem nemohla opomenout a udělala jsem spoustu fotek ha ha .. :D Na Mělníku je krásný zámek a soutok, určitě jestli to nemáte až tak daleko, tak se tam zajeďte podívat.. Nebudete litovat! :) Pro milovníky filmů se mimochodem na náměstí natáčel třeba Kameňák :D ..


Občas nám stačí, aby jsme otevřeli oči a viděli krásu kolem sebe. :) Zdá se mi, že trend dnešní doby je cizina.. Všichni se hrnou jen do zahraničí, ale neuvědomují si, že plno krásných míst mají i přímo u sebe a to nemusí jezdit třeba až tak daleko.:)
Dala jsem Vám tipy na výlety, protože se mi tam moc líbilo a myslím si, že to stálo za zmínku, tedy alespoň pro mě.. Třeba jsem právě teď někoho inspirovala a už plánuje s nějakým svým blízkým výlet na Mělník nebo do Prahy ha ha :D ..
Vy mi každopádně držte palce, abych opět přemluvila svojí nejlepší kamarádku na další výlet a mohli jste se těšit na další článek plný zajímavých míst.
Mějte krásný páteční večer a brzy o mě zase uslyšíte!


Chtělo to změnu

25. ledna 2017 v 17:58 other
Zdravím..:)
Taky občas míváte den, kdy se vzbudíte a chcete si vyloženě udělat radost už do rána? :D
Takový jsem já měla zrovna nedávno a dopadlo to tak, že jsem si předělala celý pokoj, protože jsem si řekla, že už by to prostě chtělo nějakou tu změnu ha ha :D ..
A to bych nebyla já, abych se o vymoženosti, které jsem ten den nezbytně potřebovala, nepodělila s celým okolním světem.. :D :)
Jako první jsem zavítala na internetový obchod, kde jsem už dlouho měla vyhlídnuté bavlněné kouličky jako světýlka a nutně jsem je chtěla do svého malého domácího království ha ha :D


Řeknu Vám.. Natáhnout je, to byl boj, protože to věčně nebylo podle mých představ, ale nakonec jsem si je stejně zamilovala a teď po večerech svítím jako o život :) ..
Dál jsem pokračovala v Hradci po různých obchodech s doplňky, které by se mi tak mohly hodit do mého zbrusu nového pokojíčku a narazila jsem na úžasnou dózu na kapesníčky, která je pro tohle zimní období pro mne jako dělaná. Nevím jak vy, ale já mám pravidelně v tomto období rýmu a nebo jsem nemocná.. Takže když už marodit, tak alespoň se stylem.. :D


Karlovi jsem koupila vedle akvárka svícen s nápisem "HOME", kterému jsem samozřejmě také podlehla hned, co jsem ho uviděla. Teď se konečně i Karel může cítit jako doma.
Udělat si radost, to je v dnešní době důležité, že? ha ha :D
Tím moje nákupy zdaleka nenabírali konce, protože já když jednou začnu, tak nevím, kdy skončit.. :D Koupila jsem si pak už jen pár drobností, které zútulnily můj pokoj, kde trávím tolik času, že cítit se tam pohodlně, je to nejdůležitější. :)


To by bylo z mé denní nakupovací horečky asi tak vše.. :) Udělala jsem si radost, zároveň jsem si zkrášlila svůj pokojík a tak nějak to mám celé neokoukané..:)
Určitě mám v plánu psát teď poměrně často, protože je tu spouta nápadů, o kterých by se určitě psát dalo, tak doufám, že Vás budu něčím inspirovat. :)
Mějte se zatím krásně a užijte si zbytek středečního večera! :)

Něco o mně

24. ledna 2017 v 17:05 nikol
Ahoj,
jak už jste se možná dozvěděli z titulku, jmenuji se Nikola Svobodová, je mi 21 let a bydlím v Hradci Králové.
Mezi mé největší koníčky patří sólový zpěv, kterému se už nějaký ten pátek věnuji.
V roce 2014 jsem úspěšně dokončila Obchodní akademii - obor ekonomické lyceum v Hradci Králové a nyní pracuji na pozici jako referentka administrativy pro nejmenovanou společnost haha :D ...
Mám jednoho mladšího brášku Lukáše, který mě sice někdy štve, ale přesto je to velmi důležitý chlap v mém životě. Ostatně jako celá moje rodina, která je pro mne velmi důležitá.
Dále mám samozřejmě i nějakého toho domácího mazlíčka, kterým je můj malý psík jménem Montík a velmi nenáročná bojová rybička jménem Karel. :D
Moje nejlepší kamarádka se jmenuje Pavlínka a je to vlastně moje zlato už od lavic základní školy .. Přála bych všem takovou nejlepší kamarádku a především vztah, který mezi sebou máme. Nevím, co bych bez ní dělala.. Každý z nás, kdo takového člověka má, má v životě veliký dar. :)
Myslím si o sobě, že jsem přátelská, společenská,vtipná a upřímná - někdy možná až moc. Zároveň jsem ale také hodně tvrdohlavá, což někdy moji nejbližší nemají zrovna jednoduché ha ha :D Ale co.. Každý máme nějakou tu špatnou vlastnost.. :)
Jako posledním článkem mé osoby je můj oblíbený seriál Pretty Little Liars, který sleduji už 3 roky a naprosto jsem si ho zamilovala. - Kdo ho zná, tak mě teď asi chápe. :D
Doufám, že se Vám můj blog bude líbit a pro některé z Vás bude třeba inspirací.