Chtělo to změnu

25. ledna 2017 v 17:58 |  other
Zdravím..:)
Taky občas míváte den, kdy se vzbudíte a chcete si vyloženě udělat radost už do rána? :D
Takový jsem já měla zrovna nedávno a dopadlo to tak, že jsem si předělala celý pokoj, protože jsem si řekla, že už by to prostě chtělo nějakou tu změnu ha ha :D ..
A to bych nebyla já, abych se o vymoženosti, které jsem ten den nezbytně potřebovala, nepodělila s celým okolním světem.. :D :)
Jako první jsem zavítala na internetový obchod, kde jsem už dlouho měla vyhlídnuté bavlněné kouličky jako světýlka a nutně jsem je chtěla do svého malého domácího království ha ha :D


Řeknu Vám.. Natáhnout je, to byl boj, protože to věčně nebylo podle mých představ, ale nakonec jsem si je stejně zamilovala a teď po večerech svítím jako o život :) ..
Dál jsem pokračovala v Hradci po různých obchodech s doplňky, které by se mi tak mohly hodit do mého zbrusu nového pokojíčku a narazila jsem na úžasnou dózu na kapesníčky, která je pro tohle zimní období pro mne jako dělaná. Nevím jak vy, ale já mám pravidelně v tomto období rýmu a nebo jsem nemocná.. Takže když už marodit, tak alespoň se stylem.. :D


Karlovi jsem koupila vedle akvárka svícen s nápisem "HOME", kterému jsem samozřejmě také podlehla hned, co jsem ho uviděla. Teď se konečně i Karel může cítit jako doma.
Udělat si radost, to je v dnešní době důležité, že? ha ha :D
Tím moje nákupy zdaleka nenabírali konce, protože já když jednou začnu, tak nevím, kdy skončit.. :D Koupila jsem si pak už jen pár drobností, které zútulnily můj pokoj, kde trávím tolik času, že cítit se tam pohodlně, je to nejdůležitější. :)


To by bylo z mé denní nakupovací horečky asi tak vše.. :) Udělala jsem si radost, zároveň jsem si zkrášlila svůj pokojík a tak nějak to mám celé neokoukané..:)
Určitě mám v plánu psát teď poměrně často, protože je tu spouta nápadů, o kterých by se určitě psát dalo, tak doufám, že Vás budu něčím inspirovat. :)
Mějte se zatím krásně a užijte si zbytek středečního večera! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama